Договір оферти

Умови використання сайту

www.dekoravto.com.ua

м. Київ, Україна, 21 лютого 2021 року

1.Загальні положення.

1.1. Маркетплейс «ДЕКОРАВТО» (далі – «Декоравто») - це розміщена на сайті www.dekoravto.com.ua (далі – «Сайт», «Маркетплейс») онлайн-платформа для здійснення електронної комерції суб’єктами господарювання, що спеціалізуються на продажу навісного обладнання та елементів тюнінгу для джипів, пікапів і легкових авто, а також професійному наданні послуг з тюнінгу позашляховиків і легкових авто (далі – «Продавець», «Продавці»).

1.2. Стати Продавцем Декоравто може будь-який суб’єкт господарювання, що уклав із Декоравто договір про надання послуг маркетплейсу та зобов’язався виконувати дані Умови використання сайту (далі – «Умови»).

1.3. Покупцем товарів та послуг Продавців Декоравто, розміщених на Сайті, може стати будь-яка повнолітня фізична особа чи суб’єкт господарювання, що прийняла дані Умови в порядку, передбаченому Угодою.

1.4.  Дана Угода є публічною відкличною офертою (пропозицією) на стандартних умовах відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України. Тобто, нікому з осіб, які відгукнулися на оферту, не будуть надаватися переваги, також як і інші особи не будуть мати перевагу перед особою, яка відгукнулася на оферту.

1.5. Приймаючи дану Угоду Покупець усвідомлює, що Декоравто не є продавцем товарів/послуг, розміщених на Сайті та не несе будь-яких зобов’язань з продажу товарів/послуг та/або гарантійних зобов’язань. Безпосередній продаж товарів/послуг Покупцю, їх доставку здійснює Продавець/його уповноважені особи. Декоравто забезпечує технічну можливість приймання замовлень від Покупців про купівлю товарів/послуг відповідного Продавця, розміщених на Маркетплейсі, та переадресацію отриманих замовлень Продавцям, відповідальним за виконання замовлення.

1.6. Декоравто за дорученням відповідного Продавця здійснює прийняття від Покупців оплати за товари/послуги, розміщені на Маркетплейсі, за допомогою сервісів Сайту/на рахунок представника Декоравто з наступним перерахуванням вартості товару/послуги Покупцю за вирахуванням комісії Декоравто згідно укладеного із відповідним Продавцем договору про надання послуг маркетплейсу (при обрані Покупцем способу оплати на умовах післяплати оператору кур’єрської доставки – оплата за товар/послуг здійснюється такому оператору).

2. Акцепт Угоди Покупцем.

2.1. З моменту здійснення акцепту даної Угоди Покупець вважається таким, що ознайомився і погодився з умовами цієї Угоди та, відповідно до Цивільного Кодексу України, вступає з Декоравто та Продавцем обраного Покупцем товару/послуги в договірні відносини на умовах даної Угоди.

2.2. Ця Угода укладається шляхом приєднання особи до цієї Угоди на умовах повного та безумовного акцепту шляхом послідовного виконання наступних дій на Сайті:

2.2.1. Особа, яка обрала для придбання на Маркетплейсі відповідний товар/послугу, активує на Сайті клавішу «В КОРЗИНУ».

2.2.2. При переході у вкладку «КОРЗИНА» особа, яка має намір придбати товар/послугу, активує на Сайті клавішу «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ»  та у відповідних полях вказує свої персональні дані (прізвище, ім’я, по-батькові; телефонний номер; е-mail, далі – «Персональні дані»), обирає із запропонованих на Сайті спосіб доставки (склад Нової пошти) та спосіб оплати (оплата товару при отриманні на умовах післяплати в оператора кур’єрської служби, оплата за реквізитами на рахунок, миттєва розстрочка від ПриватБанк).

2.2.3. Навпроти застереження «Я впевнений в замовленні, можна не телефонувати»  особа, яка має намір придбати обраний товар/послугу, активує віконце з каптчем та активує на Сайті клавішу «ПІДТВЕРДИТИ ЗАМОВЛЕННЯ».

2.2.3. Підтвердженням замовлення на придбання відповідного товару/послуги на Сайті особа погоджується з даними Умовами та приймає їх без застереження.

2.2.4. З моменту оформлення замовлення а Сайті особа набуває прав та обов’язків Покупця згідно умов Угоди.

 • 3. Акцептуючи цю Угоду, Покупець гарантує, що:
 • - є повнолітньою дієздатною особою;
 • - не обмежений в праві замовляти та оплачувати товари/послуги на Сайті;
 • - його волевиявлення на укладання цієї Угоди є вільним, а розуміння умов Угоди, її термінології – повним;
 • - Персональні дані, надані при оформленні замовлення є достовірними, повними та актуальними;
 • - він погоджується на використання Декоравто Персональних даних у обсязі та з метою, необхідною для виконання Декоравто своїх обов’язків згідно Угоди.
  • 4. Обов'язки Декоравто перед Покупцем обмежуються умовами даної Угоди.
  • 5. Відповідно до ст. 647 Цивільного кодексу України місцем укладення цієї Угоди є місце здійснення господарської діяльності представником Декоравто, уповноваженого на приймання платежів в рамках цієї Угоди.
  • 6. УВАГА! Якщо Ви не згодні з умовами даного Договору або його частиною, не оформляйте замовлення на сайті www.dekoravto.com.ua і не купуйте запропоновані на Маркетплейсі товари/послуги.

3. Персональні дані.

3.1. Акцептуючи дану Угоду Покупець, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», дає Декоравто свою згоду на обробку та зберігання його персональних даних, що надаються Покупцем при заповненні форми замовлення і користування сервісами Сайту таких, як:

- e-mail, телефонний номер;

- прізвище ім'я по батькові;

- платіжні реквізити;

- інформація про використані функції Сайту і проведені операції;

- IP-адреса;

- листування з Маркетплейсом та/або Продавцем та/або його представником.

3.2. Декоравто обробляє і зберігає Персональні дані Покупця виключно в цілях:

- приймання та обробки замовлень Покупця;

- ідентифікації Покупця в якості сторони, яка приєдналася до Угоди;

- зворотної комунікації;

- виконання Покупцем Угоди;

- безперешкодного користування функціями Сайту;

- в рекламних цілях.

3.3. Термін зберігання Персональних даних на Сайті - не менше терміну обробки замовлення, але не більше 3 (трьох) років з моменту їх надання Покупцем та/або з моменту останнього використання ним Сайтом. Місцем зберігання баз персональних даних Декоравто є місце здійснення господарської діяльності уповноваженого представника, вказаного у вкладці на Сайті «ОПЛАТА».

3.4. Декоравто ГАРАНТУЄ захист Персональних даних Покупця від несанкціонованого заволодіння третіми особами за допомогою використання захисного програмного забезпечення, обмеженого доступу обслуговуючого персоналу і строгих корпоративних стандартів дотримання режиму конфіденційності. Декоравто не несе відповідальності за несанкціоновані дії третіх осіб по незаконному заволодінню персональними даними Покупця в результаті цілеспрямованих атак хакерів.

3.5. Декоравто жодним чином не передає третім особам, не розголошує Персональні дані Покупця в тому числі, в комерційних цілях, крім випадків, зазначених у п. 3.2. Угоди.

3.6. Декоравто повідомляє Покупця про своє право надання інформації про Персональні дані Покупця на запити правоохоронних/державних органів, в передбачених законом випадках, а також у випадках виявлення в діях Покупця ознак шахрайства чи іншого злочину при використанні Сайту.

4. Згода на отримання повідомлень

4.1. Маркетплейс має право посилати Покупцям інформаційні та рекламні повідомлення.

4.2. При використанні Сайту за допомогою відповідного інтерфейсу сайту Покупець відповідно до ч.1, 2 ст. 10 Закону України «Про електронну комерцію» дає свою згоду на отримання комерційних електронних повідомлень (повідомлень інформаційного характеру), в тому числі на отримання касових чеків в електронній формі. Надання Покупцеві зазначеної інформації необхідно для використання ним сервісів Сайту.  

4.3. При використанні Сайту Покупець має право відмовитися від подальшого отримання повідомлень рекламного характеру, перейшовши за відповідним посиланням в отриманому інформаційному / рекламному повідомленні, якщо таке є, або звернувшись в Маркетплейс за допомогою електронної пошти або по телефону.

5. Умови замовлень товарів/послуг на Сайті

5.1. На Сайті Покупцям доступна база даних, що містить інформацію про товари/послуги, призначену для потенційних покупців/споживачів товарів/послуг. Інформація про товари / послуги, представлена на Маркетплейсі згідно на інформації та прайсів, наданих авторизованими Продавцями.

5.2. Оформлення Покупцем замовлення є підтвердженням наміру укласти договір купівлі-продажу з певним Продавцем щодо обраного товару/послуги. Покупець розуміє, що укладає договір купівлі-продажу безпосередньо з Продавцем, а не з Декоравто. Всі права і обов'язки за договором купівлі-продажу з Покупцем виникають у Продавця.

5.3. При оформленні замовлення Покупець повинен надати достовірні Персональні дані, способів зв'язку з одержувачем замовлення. Покупець приймає на себе всі ризики, включаючи ризик невиконання або неналежного виконання замовлення Продавцем, в разі вказівки Покупцем невірних даних.

5.4. Декоравто надає Покупцю інформаційну підтримку при оформленні замовлення і його виконанні Продавцем. Оформляючи замовлення, Покупець погоджується на отримання інформаційних повідомлень від Декоравто і (або) служби доставки, наприклад, електронних листів, SMS-повідомлень і повідомлень по інших каналах зв'язку, вказаних покупцем, з інформацією про обробку замовлення.

 5.5. До моменту виконання замовлення Продавцем Покупець може змінити або скасувати замовлення.

5.6. Покупець вважається таким, що виконав замовлення в момент відправлення належного товару оператору кур’єрської служби або належного виконання послуги.

 

6. Якість товару та товару

6.1. Продавець зобов'язується поставити Покупцеві Товар відповідно до оформленого замовленням належної якості.

6.2. Строк доставки – 2-7 календарних днів з моменту оформлення Покупцем замовлення на Сайті. В разі відсутності необхідного товару на складі Продавця строк доставки може бути продовжений на розумний строк, необхідний для виконання замовлення Покупця. В разі неможливості Продавця здійснити поставку Товару Покупцю, Продавець повертає Покупцю сплачені ним кошти.

6.3. Для всіх жителів Києва та України доставка здійснюється транспортною компанією: Доставка до будь-якого міста України (в тому числі і Київ) здійснюється кур'єрською службою Нова пошта " за рахунок одержувача (крім товарів  в описі яких вказана безкоштовна доставка). Додатково клієнти оплачують вартість послуги «післяплата», яка становить 20 гривень + 2% від вартості товару. Більш детально ознайомитися з тарифами ТК «Нова пошта» можна на сайті компанії превізника.

6.4. Для жителів Києва: Доставка кур'єром по Києву здійснюється тільки кур'єрами транспортної компанії Нова Пошта (адресна доставка за рахунок клієнта). Можливість самовивозу товару зі складу відсутнє.

6.5. Для жителів Республіки Білорусь: На жаль на даний момент не здійснюється доставка в Республіку Білорусь, але ви завжди можете отримати товар у найближчому до вас відділенні Нової Пошти на Україні. Замовлений товар можна перевірити і оплатити в офісі транспортної компанії Нова Пошта. 

6.6. Детальніше з умовами доставки товарів можна ознайомитися у вкладці Сайту «ДОСТАВКА» за посиланням https://www.dekoravto.com.ua/ua/dostavka.

6.7. Покупець зобов’язаний отримати замовлення в пункті доставки протягом 5 днів, з моменту доставки. Якщо Покупець ухиляється, уникає отримання замовлення протягом 5 днів, з моменту доставки без поважних причин, Покупець вважається таким, що порушив умови даної Угоди.

6.8. В разі порушення Покупцем п. 6.7. даного Договору, відповідно до ст. 571 Цивільного кодексу України завдаток не повертається.

6.9. При отриманні замовлення Покупець зобов’язаний оглянути його на відповідність оформленого замовлення, цілісності Товару та захисної(поштової) упаковки. В разі прийняття товару без огляду прийняття подальших претензій щодо видимих недоліків/пошкоджень товару,які об’єктивно могли бути виявленні Продавцем  при візуальному огляді під час приймання товару, не приймаються Покупцями.

6.10. В разі, якщо Покупець відмовився від прийняття товару, він зобов’язаний повернути товар Продавцю.

6.11. Покупець зобов’язаний прийняти до уваги, що з огляду на особливості кольорових налаштувань дисплея ПК, мобільного пристрою, колір/тон/яскравість товару може відрізнятись від зображеного на Сайті, що не вважається недоліком товару.

6.12. На вимогу Покупця Продавець зобов’язується надати Покупцю документи, що засвідчують якість товару. Декоравто не є володільцем чи розпорядником такої документації та не уповноважений на її надання Покупцям.

 

7. Умови повернення товару

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у Продавця, якщо Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Товар належної якості підлягає обміну протягом 14 днів, з дня фактичного отримання Товару на підставі письмової заяви відповідно до ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів».

7.2. Покупець має право обміняти товар неналежної якості протягом гарантійного строку, вказаного в товаросупровідній документації.

7.3. Детальніше про умови повернення товару та гарантійні зобов’язання Продавців зазначається у вкладці Сайту «УМОВИ ПОВЕРЕННЯ ТОВАРУ»  за посиланням https://www.dekoravto.com.ua/ua/usloviya-vozvrata-tovara.

7.4. Акцептуючи дану Угоду Покупець підтверджує свою обізнаність про те, що Декоравто безпосередньо не несе гарантійних зобов’язань перед Покупцем щодо повернення товару, його гарантійного обслуговування, оскільки такі зобов’язання покладаються на Продавця. В разі надходження до Декоравто претензій Покупців щодо якості товару, строків його поставки тощо, Декоравто зобов’язується негайно протягом переадресувати такі претензії відповідному продавцю товару. 

 

8. Оплата.

8.1. Вартість товарів/послуг вказується на Сайті та у формі замовлення товару.

8.2. Покупець може оплатити Товар одним із наступних способів:

 - на умовах повної передплати шляхом безготівкового розрахунку;

- на умовах післяплати при фактичному отриманні Товару в пункті доставки, який вказав Покупець при оформленні Замовлення;

- на умовах миттєвої розстрочки ПриватБанку.

8.3. Витрати пов’язанні з доставкою товару та послугами обслуговуючого банку (комісія) оплачує Покупець. Дані витрати не включаються у вартість Товару. Декоравто не несе відповідальності за процес перерахування вартості товару обслуговуючим банком Покупця (банком-кореспондентом). Всі можливі претензії щодо якості банківських послуг по грошовому переказу плати за товар Покупець зобов'язується адресувати безпосередньо в обслуговуючому банку.

8.4. Валютою платежу є українська гривня.

8.5. Детальніше про умови оплати зазначено на Сайті у вкладці «ОПЛАТА» за посиланням https://www.dekoravto.com.ua/ua/oplata.

8.6. При доставці товару Продавець зобов’язується надати Покупцю наявну товаросупровідну документацію та розрахунковий документ (розрахункову квитанцію/касовий чек/електронний касовий чек тощо). При оплаті товару на умовах післяплати при отриманні товару в оператора кур’єрської служби розрахунковий документ надається Покупцю вказаним оператором.

 

9. Обмеження відповідальності

9.1. Покупець використовує Сайт на свій власний ризик. Враховуючи принципи побудови та функціонування мережі Інтернет, функціонал сайту надається як є. Декоравто не приймає на себе ніякої відповідальності, в тому числі за відповідність сайту цілям Покупця.

9.2. Декоравто надає Покупцям/потенційним покупцям доступ до Сайту і підтримує належне функціонування сайту, оперативно відновлює його працездатність у разі технічних збоїв і перерв. Однак Декоравто не надає гарантій безперебійної роботи Сайту і дотримання будь-яких термінів відновлення працездатності сайту в разі перерв в роботі. Декоравто не гарантує, що Сайт відповідає / буде відповідати вимогам і очікуванням Покупця, а також, що функціонал сайту буде надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок. Декоравто вживає необхідних заходів з метою забезпечення Покупцям якісного сервісу, в тому числі під час ТЕХНІЧНИХ перерв у роботі сайту.

9.3. Декоравто не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов'язань внаслідок збоїв у телекомунікаційних та енергетичних мережах, дій шкідливих програм, а також недобросовісних дій третіх осіб, спрямованих на несанкціонований доступ та/або виведення з ладу програмного та/або апаратного комплексу сервісу.

9.4. Маркетплейс не несе відповідальності за будь-які види збитків Покупця, що виникли внаслідок використання Покупцем Сайту або його окремого функціоналу.

9.5. Умови поширюють свою дію на всі види взаємодії користувача і Маркетплейс, включаючи, але не обмежуючись: будь-які дії користувача, вчинені за допомогою інтерфейсу сайту, поштове, SMS-та електронне листування.

 

10. Прикінцеві умови.

10.1. Прийняттям оферти (акцептом Угоди) шляхом здійснення Покупцем дій, вказаних в розділі 2 цієї Угоди, Покупець підтверджує, що з умовами цього Договору ознайомлений, повністю їх розуміє, приймає та вважає розумними та прийнятними для Покупця.

10.2. Ця Угода набуває чинності з дати її публікації на Сайті і діє безстроково або до затвердження Декоравто нової редакції.

10.3. Всі спори, що виникають в процесі виконання Угоди вирішуються у претензійному порядку. Вирішення спорів у претензійному порядку є обов’язковим. В разі неможливості вирішення спору, спір передається до суду за юридичною адресою Продавця згідно чинного законодавства України.

10.4. Згідно ст. 642 Цивільного кодексу України Декоравто має право без попередження відкликати дану Угоду на умовах передбачених Угодою, зокрема, в разі відсутності  Декоравто організаційно-технічної можливості виконувати умови даної Угоди.

10.5. Умови можуть бути змінені Декоравто без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Умов набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов. Чинна редакція Умов завжди знаходиться на сторінці за адресою https://www.dekoravto.com.ua/dogovor-oferti/.